Büroların Dikkatine !

İddaaBonus6.com Dışında Reklam İçin İletişime Geçenlere İtibar Etmeyiniz.

Bizimle İletişime Geçin

live:nayim2017 / live:.cid.4ef04f1baf5324e9
[email protected]

BİLGİ CMT Cüzdan Nedir?

İDDAABONUS

Mesajlar
1,727
Reaction score
1,269
Puanları
113
CMT Cüzdan halka açık bir şekilde kullanılan bir tür e-cüzdan türüdür ve kullanıcılara yeni sunulmuştur. Genel müdürlük adresi ise sitelerinde açık bir şekilde verilmiştir. (Tayahatun Mh. Tığcılar Sk. İmam Ali Han No.85/22 Fatih – İstanbul)

Peki bu CMT Cüzdan nedir? Papara yatırım yönteminden pek bir farkı bulunmayan ama en az Papara kadar kullanışlı olan bu e-cüzdanı kullanmak tamamen ücretsizdir. Bilgilerinizi afişe etmeden ve tamamen BDDK tarafından onaylı bu e-cüzdanı kullanmak için öncelikle CMT Cüzdan web sitesine giderek kayıt olmanız ve bir hesap açmanız gerekmektedir. Telefon numara bilginizi ve kimlik bilgilerinizi girdikten sonra CMT Cüzdan hesabınızı açabilmektesiniz.

Cüzdandan cüzdana para yollama işlem ücreti (Arkadaşlarınızın CMT Cüzdan hesabına para göndermek gibi. Bu banka saatleri dışında oldukça fazla işinize yarayabilir.);

  • İlk 5 işlem ücretsizdir. Sonrasında ise her para gönderme işlemi için 1 TL işlem ücreti alınır. – CMT Cüzdan kullananların arasında gerçekleştirdiği para transfer ücreti.
CMT cüzdanından banka hesabına para transfer ücreti;

  • Bu tarzda yapacağınız ilk 5 işlem ücretsizdir. Sonrasında ise her işlemden ortalama %2.25 işlem ücreti alınmaktadır. – Tüm vergiler buna dahildir.
Bu bilgilere ek olarak size aktarmamız gereken bir diğer bilgi ise CMT Cüzdan kurumunun bu ücretler için değişiklik yapabildiğidir. Bu yüzden teyit etmek amacıyla zaman zaman CMT Cüzdan web sitesini ziyaret edebilirsiniz
 
ADMİN
Yönetici
Admin
Mesajlar
28,381
Reaction score
58,355
Puanları
400
Emeğine sağlık sen konuyu açınca bende Alan oluşturdum.
CMT Cüzdan alanımızda var 👍
 
Üst Alt